Вшанували людей у білих халатах

 16 червня denmed52017 року у великій залі районної ради відбулися районні урочисті заходи до Дня медичного працівника. Для медичних працівників Мелітопольщини лунали  щирі привітання,  були відзначення грамотами та подяками, виступи творчих колективів, подарунки та квіти.

 З нагоди професійного свята, медиків  привітали голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик, голова Мелітопольської районної державної адміністрації, депутат Мелітопольської районної ради Олександр Мангул,  головні лікарі Мелітопольської ЦРЛ та Центру ПМСД МРР Сергій Селевич і Олена Тверда, Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко.

Олександdenmed8-258x386р Мордик зокрема сказав: «Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Олександр Мордик вручив  Подяки     голови Мелітопольської районної ради колективу Мелітопольської центральної районної лікарні за значний внесок у розвиток охорони здоров’я, невтомну працю, відданість справі, людяність і вірність клятві Гіппократа та зміцнення матеріально-технічної бази центральної районної лікарні та колективу комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомогdenmed3и Мелітопольської районної ради Запорізької області» за значний внесок у розвиток охорони здоров’я, невтомну працю, відданість справі, людяність і вірність клятві Гіппократа та зміцнення матеріально-технічного стану медичних закладів Мелітопольського району.

 Найкращим медичним працівникам району були вручені почесні грамоти від Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації, Мелітопольської районної ради, Мелітопольської центральної районної лікарні та районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. Олександр Мордик  також привітав з урядовою нагородою та з Днем народження завідуючого об’єднаним хірургічним відділенням ЦРЛ Мерабі Гахарію.

 Медичним працівникам  було подаровано ряд вокальних і танцювальних привітань у виконанні творчих колективів Фруктовського сільського будинку культури.