Відбулось свято до Дня місцевого самоврядування

7 грудня, У24-510x286країна відзначає День місцевого самоврядування, що є свідченням значної ролі самоврядування у зміцненні державності та розвитку народовладдя. Це свято гілки влади, яка найближча до громадян, що об’єднує у спільній справі людей активної життєвої позиції: депутатів обласної і районної рад, місцевих рад, лідерів сільських громад – всіх, хто втілює у життя волю народу. Свято тих, кому виборці довіряють свої долі.

7 грудня 2016 року у великій залі районної ради відбулось районне свято до Дня місцевого самоврядування «Влада народу». В ньому взяли участь   депутати, сільські голови, працівники районної та сільських рад, ветерани місцевого самоврядування  та представники громадськості.15-510x300

Із вітальними словами та доповіддю про діяльність органів місцевого самоврядування району виступив голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик.

Олександр Мордик, зокрема, сказав: «У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст.33-290x386

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у вирішенні питань територіальної громади району.

Сердечно дякую мешканцям Мелітопольського району, які вносять свій посильний внесок у розвиток свого рідного району, його інфраструктуру, адже, тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу Мелітопольщину кращою.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб результати нашої праці були плідними, а плани та сподівання здійснювалися та увінчувалися успіхом!

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот».

Голова 62-510x383Мелітопольської райдержадміністрації, депутат Мелітопольської районної ради Олександр Мангул у своїй промові зазначив, що саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів. На них покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан відповідної території, за добробут, комфортні умови та достатній рівень життя сільських мешканців. Подальший розвиток та вдосконалення самоврядування є запорукою успішного майбутнього як нашого району, так і всього українського суспільства. Закінчив свій виступ голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул щиросердними  побажаннями міцного здоров’я, щастя та родинного благополуччя всім представникам самоврядування.

 Щирі вітання лунали від депутата Мелітопольської районної ради, голови постійної комісії з питань бюджету та соціально – економічного розвитку Сергія  Сметаніна, Почесного громадянина Мелітопольського району, ветерана органів місцевого самоврядування Алли Фоменко, Новомиколаївського сільського голови Євгена Таланова та інших.

42-290x38652-290x386

В ході святкування керівники району вручили обласні та районні нагороди представникам органів місцевого самоврядування, за  сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток та становлення місцевого самоврядування в Мелітопольському районі.

Розпорядженням голови Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок  у  розвиток місцевого самоврядування Мелітопольського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

91-288x386

Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня було нагороджено Новопилипівського сільського голову Віктора Федорченко та завідувача Новомиколаївської ЛА ЗПСМ Пилипа Пирогова.

Розпорядженням голови Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Мелітопольського району Запорізької області та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотою Запорізької обласної ради нагороджено голову сільськогосподарського багатофункціонального кооперативу «Дружба» Мелітопольського району Запорізької області, депутата Мелітопольської районної ради Василя Масалабова. Почесною грамотою обласної ради було відзначено головного агронома товариства з обмеженою відповідальністю Агро-фірми «Мир», депутата Терпіннівської сільської ради  Володимира Кривошеєва, фізичну особу – підприємця, депутата Мелітопольської районної ради Олександра Левадного, головного спеціаліста організаційного  відділу виконавчого апарату Мелітопольської районної ради Олену Пліхун.

За значний внесок у розбудову територіальної громади, активну життєву та громадську позицію, відданість справі у забезпеченні реалізації засад місцевого самоврядування Мелітопольського району  керівники Мелітопольського району вручили  Подяки Мелітопольської районної ради колективам сільських рад.

Оплесками присутні зустріли інформацію про те, що в обласній спартакіаді серед голів селищних та сільських рад, голів районних рад, їх заступників та працівників обласної ради Полянівський сільський голова Любов Дутко в змаганнях з шашок посіла друге місце.                           

Третій рік поспіль населені пункти Мелітопольського району виходять до трійки лідерів за підсумками проведення обласного місячника «Краще спортивне село».  В цьому році в обласному місячнику почесне 3 місце вибороло с. Новобогданівка.

04-254x149

Урізноманітнювали святковий захід численні творчі номери, які із радістю підготували найталановитіші співочі та танцювальні колективи Мелітопольщини, а маленькі мешканці району, у свою чергу, порадували присутніх  віршами  про сільських голів.

111-510x339