Новорічний подарунок для Героя

Зараз в Мелітопольському  районі мешкає 259 учасників бойових дій із зони АТО, з них 5 інвалідів ІІІ групи, 1 – ІІ групи та 1 – І групи. Завдання районної влади – не залишати жодного без уваги, створити та покращити умови їх310 життєдіяльності.

 За ініціативи голови райдержадміністрації,депутата Мелітопольської районної ради Олександра Мангула, було порушено питання стосовно придбання житла учаснику бойових дій – інваліду війни І групи, який отримав поранення в зоні проведення антитерористичної операції Олексію Грищенку. На восьмій сесії Мелітопольської районної ради одноголосно було прийнято Програму «Про придбання житла для надання учасникам бойових дій-інвалідам війни першої групи, які отримали поранення в зоні антитерористичної операції». 47

 Справжній патріот України Олексій Грищенко отримав в бою на Донбасі тяжке поранення та переніс декілька складних операцій. Внаслідок важкого вогнепального проникаючого  поранення хребта з пошкодженням спинного мозку, він опинився в інвалідному візку  та наразі має серйозні проблеми зі здоров’ям.

 Для створення комфортних умов проживання, при сприянні 65обласної влади, з державного бюджету було виділено кошти для придбання житла для Олексія його дружини та 13-річного сина Богдана.

Сьогодні, привітати сім’ю Олексія Грищенка із отриманням нового помешкання та вручити ордер власника житла прибули голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, керівники району Олександр Мангул та Олександр Мордик, Костянтинівський сільський голова Тетяна Горбань та представники громадської організації «Побратим». Вони ще раз подякували справжньому Герою за захист Вітчизни, вручили ключі від омріяного будинку та подарунки на но57восілля.

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль ознайомився із новими умовами проживання родини та пообіцяв навесні провести ремонтні роботи подвір’я.

В свою чергу голова райдержадміністрації, депутат Мелітопольської районної ради Олександр Мангул зазначив, що районна державна адміністрація і надалі дбатиме про родину Грищенків, а також всіляко сприятиме вирішенню нагальних проблем їх та інших захисників України.