Нарада з селищним, сільськими головами, керівниками комунальних підприємств та виробничих кооперативів, що надають комунальні послуги населенню Мелітопольського району

26.01.2017 року голова районної ради О.М. Мордик провів нараду з селищним, сільськими головами, керівниками комунальних підприємств та виробничих кооперативів, що надають комунальні послуги  населенню Мелітопольського району.

Про проблеми взаємовідносин з комунальними підприємствами розповів Віктор Пацюк — заступник начальника Мелітопольського РЕМ.

Про порядок розробки і затвердження тарифів на комунальні послуги проінформував начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради Ігор Пєрєвєрзєв.

Про розрахунки по субсидіям з комунальними підприємствами розповів начальник управління соціального захисту населення Мелітопольської райдержадміністрації Юрій Масленніков.

Також було розглянуто питання про практику розрахунку тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (інформувала керівник КП  «Райсількомунгосп» МРР Людмила Єфімова).

В нараді взяв участь депутат Мелітопольської районної ради, голова Мелітопольської  РДА О.А.Мангул.