Вшанували майбутнє Мелітопольщини – обдаровану молодь району.

Переможців Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів вітали гучними оплесками, грамотами та подарунками. Призерів різноманітних олімпіад та змагань нагороджували кубками, подяками та квітами. Старшокласники, які досягли найкращих результатів у навчанні, отримали грошові винагороди.

Вітали дітей з перемогами та вручали подарунки представники районної влади, відділу освіти райдержадміністрації, депутатського корпусу та Терпіннівської сільської ради. Виступаючи голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик підкреслив: «Вам випало жити в непростий, але дуже цікавий період, коли наша держава пробуджується, міцніє і саме ви маєте стати незамінною опорою на шляху розквіту України.

obdmol2 obdmol1Ви талановиті та освічені, сповнені оптимізму та прекрасних ідей задля майбутнього нашої держави.

Саме від вас залежить, якою буде Україна завтра.»

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська побажала підростаючому поколінню не збавляти обертів, впевнено йти до поставленої мети та ніколи не здаватися

Голова Аграрної спілки Мелітопольського району,депутат Мелітопольської районної ради, кандидат технічних наук, голова СМК «Дружба» Василь Масалабов вручив обдарованим дітям грошові премії.

Від керівництва Мелітопольського району також  отримали грамоти , подяки  педагоги та тренери .

Перед учасниками свята  виступили творчі колективи Мелітопольського району.

obdmol5 obdmol9Фото на пам’ять завершило свято обдарованої молоді, а різнокольорові повітряні кульки,які піднялись у блакитну височінь, стали символом майбутніх перемог та здобутків  школярів району. obdmol0-254x149