Спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та президії районної ради

30 травня 2017 року голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик провів спільне засідання Координаційної ради  з питань місцевого  самоврядування при голові районної ради  та президії районної ради. З інформацією про пропозиції Мелітопольської райдержадміністрації по затвердженню вартості харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей учасників АТО та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Безбородих. Вона доповіла про пропозиції селищної та сільських рад  про можливість співфінансування вартості харчування дітей, результати розгляду даного питання з директорами ЗНЗ, батьківськими комітетами шкіл.

Прийнято рішення про вартість харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей учасників АТО та учнів 1-4 класів. Рекомендовано також відділу освіти РДА провести реєстрацію ЗНЗ району як юридичних осіб. В роботі координаційної ради взяв участь і виступив голова Мелітопольської райдержадміністрації, депутат Мелітопольської районної ради Олександр Мангул.