Готуємось до збирання врожаю

15 червня 2017 року за участю голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика та голови районної державної адміністрації Олександра Мангула відбувся районний семінар-нарада з питань готовності до збирання ранніх зернових культур в 2017 році та виробництва запчастин для сільгосптехніки. Участь в ньому взяли представники сільгосппідприємств, фермерських господарств, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, міськрайонного управління Державної служби надзвичайних ситуацій та інші представники сільськогосподарської галузі.

Учасники семінару ознайомились із діяльністю підприємств «Двигун» та «Мрія», які спеціалізуються на виробництві запчастин для сільськогосподарської техніки.

Були оглянуті посіви сільськогосподарських культур підприємства товариства «Східне». Під час відвідування току підприємства, керуючий Віктор Яцковський запропонував оглянути зернозбиральну техніку та складські приміщення.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Данченко доповів про готовність підприємств району до збирання  ранніх зернових культур у 2017 році,  а  керівник об’єднаної державної податкової інспекції Валерій Літинський роз’яснив стосовно доходної частини та оподаткування підприємств.

 В ході семінару сільгоспвиробникам ознайомили з  умовами щорічного змагання комбайнових екіпажів по п’ятиденках.

Директор Командитного товариства «Мелітопольський елеватор «Желєв С. С. і компанія» Денис Сєдік поінформував про умови приймання та зберігання зерна в поточному році на Мелітопольському елеваторі.