Підведення підсумків жнив у 2017 році

28 липня 2017 року в с. Трудове відбулося офіційне підведення підсумків жнив у 2017 році.

У святковому заході взяли участь керівники райдержадміністрації, районної ради, райкому профспілки працівників агропромислового комплексу, сільгоспвиробники району та працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Голова районної ради О. Мордик подякував працівникам аграрної галузі, які самовіддано та завзято трудяться в полях району, а також зазначив, що цього року намолочено 135,7 тисяч тонн зерна, середня врожайність складає 32,5 ц/га.

За результатами змагання визначені переможці:

— серед господарств, що мають в обробітку ріллі більше 1000 га, третій рік поспіль І місце вибороло ПП «Могучий» під керівництвом Миколи Кишка за отримання найвищого валу зерна понад 12,5 тисяч тонн, ІІ місце у ТОВ «Росія», ІІІ місце посіло товариство «Фрідом Фарм Терра» на чолі з Олександром Перцевим;

— серед господарств, що мають в обробітку ріллі від 500 до 1000 га, І місце присуджено ТОВ «Східне», ІІ місце отримав приватний підприємець Олександр Кудикін, ІІІ — ФГ «Юсона» під керівництвом Володимира Леня.

За зайняті призові місця керівники районної влади нагородили переможців почесними грамотами, подяками, перехідним кубком та пам’ятними медалями райкому профспілок працівників агропромислового комплексу.

Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  відзначені Микола Кишко, Микола Бандура, Віктор Яцковський та Сергій Болгар.

 

Закінчився захід спільним фотографуванням на згадку та куштуванням  запашного хлібу, дбайливо випеченого з нового врожаю.