На обороноздатність країни направлено 23 мільйони 842 тисячі гривень

Саме таку суму військового збору впродовж 8 місяців 2017 року сплачено платниками Мелітопольщини на підтримку української армії.
Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський зазначив, що сплачена сума більше ніж на 5 мільйонів гривень або на 27 відсотків перевищує минулорічну. При цьому у серпні поточного року на обороноздатність країни спрямовано майже 3 мільйони гривень.
«Військовий збір – це внесок кожного працюючого українця на підтримку та реформування Збройних Сил нашої держави. Зростання надходжень із цього платежу відбувається завдяки підвищенню мінімальної заробітної плати та завдяки сумлінності наших платників»,- підкреслив Валерій Літинський.
 В Україні військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать: заробітна плата, спадщина чи дарунки, отримані від членів сім’ї другого ступеня споріднення, виграші в лотерею, плата за надання майна в оренду та інші.  У 2017 році ставка військового збору не змінилась і становить 1,5 відсотків.