В Полянівці урочисто відкрито меморіальну дошку захиснику України Олександру Мінченку

5 вересня 2017 року відбулася урочиста і водночас хвилююча подія: на будівлі Полянівської загальноосвітньої школи була урочисто відкрита меморіальна дошка Олександру Мінченку, мешканцю с. Полянівка, який боровся за суверенітет та цілісність України, за мир та спокій на рідній землі та загинув 21 січня 2017 року в зоні проведення АТО.

фото_мемдоска_2В заході взяли участь  голова райдержадміністрації Олександр Мангул, заступник голови районної ради Людмила Шляхтіна, близькі Олександра, побратими, волонтери,  працівники військкомату, вчителі та учні школи, представники громадськості, мешканці Полянівки.

Людмила Шляхтіна, звертаючись до присутніх, зазначила, що вшанування пам’яті героя, який віддав своє життя за нашу державу – це наш святий обов’язок. Також висловила щирі слова співчуття родині загиблого та подякувала батькам за виховання сина – героя, закцентувала увагу присутніх про необхідність пам’ятати про Олександра.

Почесне право відкрити пам’ятний знак воїну Олександру Мінченку, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО, надали голові райдержадміністрації Олександру Мангулу та бойовому побратиму, молодшому сержанту Денису Мусієнко.

Багато теплих слів було сказано про Олександра його друзями і бойовими побратимами, які згадували про нього, як про прекрасну людину, надійного друга, самовідданого захисника своєї Батьківщини.