Участь у нараді щодо організації діяльності Новобогданівської об’єднаної територіальної громади

29 жовтня 2017 року, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії, призначені вибори депутатів Новобогданівської сільської об’єднаної територіальної громади та сільського голови.

Це перша  територіальна громада в Мелітопольському районі, яка об’єднає Новобогданівську сільську раду Мелітопольського району та Старобогданівську сільську раду Михайлівського району з центром в с. Новобогданівка.
З метою надання допомоги представникам місцевого самоврядування Новобогданівської об’єднаної територіальної громади щодо ефективної організації діяльності за ініціативи голови районної державної адміністрації Олександра Мангула була проведена нарада, участь у якій прийняла заступник голови ради Людмила Шляхтіна.

В ході заходу керівники структурних підрозділів райдержадміністрації — управління фінансів та соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей, головних лікарів медичних установ району надали роз’яснення щодо основних напрямків функціонування новоствореної об’єднаної громади: освітньої, медичної, соціальної та інших сфер. Визначили коло проблемних питань та альтернативні шляхи їх вирішення, обговорили алгоритм подальших дій та спланували проведення відповідних процедур.

Подібні зустрічі проводитимуться і надалі із залученням представників Старобогданівської та Новобогданівської сільських рад. Також відбудуться організаційні наради по кожному окремому напрямку діяльності об’єднаної громади.