Відбулося засідання чергове комісії

22.09.2017 року відбулося засідання чергової депутатської комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. На розгляд комісії були винесені наступні проекти рішень:

 1. Про погодження будівництва футбольного поля на території табору с. Тамбовка на умовах співфінансування на загальну суму 1,5 млн. грн.
 2. Про надання дозволу на виконання проектних робіт по реконструкції оздоровчого табору в с. Тамбовка на суму 686316 грн.
 1. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Мелітопольського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 15.12.2016 №2, за підсумками першого півріччя.
 1. Про клопотання перед Запорізькою обласною радою про передач} універсального сходового гусеничного підйомника зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Мелітопольського район} Запорізької області.
 2. Про утворення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської районної ради Запорізької області.
 3.  Про затвердження договорів оренди майна.
 4. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Мелітопольського району до комунальної власності Астраханської, Костянтинівської та Мордвинівської територіальних громад.
 5. Про вилучення майна від Мелітопольської центральної районної лікарні та закріплення майна за комунальним закладом «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області.
 6. Про доповнення переліку майна, що підлягає прискореному продажу, затверджений рішенням районної ради від 11.03.2016 №15, зі змінами та доповненнями.
 7. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 17.07.2017 № 51-р «Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки голови ліквідаційної комісії.
 8. Про внесення доповнення до рішення районної ради від 30.08.2007 №19 «Про утримання будинків районної ради».

 

Після уважного розгляду та обговорення  комісією вирішено  «одноголосно» винести проекти рішень  на розгляд президії та чергової сесії районної ради.