Ветерани приймали вітання

pv0-254x1491 жовтня відзначається День людей похилого віку та День Ветерана.

 Ця дата встановлена ​​з метою привернення уваги до проблем людей похилого віку, а також для того, щоб висловити їм подяку за працю і досягнення. 29 вересня 2017 року ветерани  району приймали вітання з Днем мудрих і шанованих людей. Ветеранів Мелітопольського району вітали у великій залі районної ради. На свято  були запрошені ветерани війни і праці з усіх сіл Мелітопольського району.  Керівництво Мелітопольського району подякувало ветеранам за вагомий внесок в розвиток рідного краю. Заступник голови Мелітопольської районної ради Людмила Шляхтіна підкреслила, що «цей день – символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності  за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю на благо нашого краю, доброту і мудрість.

    Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді».

До привітань долучилися й керівники районних служб та організацій із побажаннями мирного неба, добробуту та міцного здоров’я.

Найактивніших представників ветеранських організацій нагороджено Грамотами районної ради, подарунками та квітами, а ветерани Другої світової війни отримали гучні оплески та «бойові» конверти.

Протягом всього заходу гостей свята розважали творчі колективи району. Своїми чудовими виступами вони створювали теплу, веселу та по-домашньому затишну атмосферу. Організатори урочистостей намагалися подарувати винуватцям свята хвилини гарного настрою, відродити почуття молодості та бадьорості духу. І, здається, їм це вдалось!