Вітання голови районної ради з Днем юриста

Шановні служителі закону!

05.12.2014-55Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

Для правознавців України це свято стало доброю традицією звіряти свою діяльність з професійним покликанням утверджувати верховенство права в усіх сферах суспільного життя, захищати конституційний лад, добро і справедливість. Ці зусилля сприяють розбудові України – демократичної держави європейського типу, однією з найбільших цінностей якої є верховенство права.

Сучасні реалії вимагають якісно нового оформлення правової системи, яка б гарантувала надійний захист прав і свобод людини, утвердження загальнодемократичних засад судочинства, підвищення рівня правосвідомості в суспільстві. Впевнений, із цим завданням впораєтеся, адже ваша щоденна праця неможлива без цілеспрямованості, наполегливості, принциповості у відстоюванні інтересів людей, вірності ідеалам правди і справедливості, верховенства права та Конституції.

Тож у цей святковий день прийміть найщиріші вітання. Нехай вашими вірними супутниками на професійній ниві будуть об’єктивність, послідовність та удача. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, добра, професійних здобутків та наснаги.

З повагою,

голова Мелітопольської районної ради                                            О.М. Мордик