Мелітопольський район був гідно представлений на Покровському ярмарку.

В рамках святкування Дня міста в обласному центрі 7 жовтня 2017 року відбувся Покровський ярмарок. Мелітопольський район був гідно представлений на Покровському ярмарку.

 На Набережній магістралі розмістились чимало машин із сільгосппродукцією від сільгоспвиробників із Запорізької області зокрема Мелітопольського району. На ярмарку було також представлено ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство». Ціни на їхню продукцію —  були нижчі за ринкові на 15-40%.

foto (2)За традицією на Покровському ярмарку кожна територія області оформила тематичні майданчики, де поряд з виставкою досягнень сільського господарства і промисловості проходила концертна програма за участю творчих аматорських колективів. Традиційно кожна територія презентує свою «візитівку»: національне подвір’я, українська вітальня, козацький курінь, махновська вольниця, та інші. Майданчик Мелітопольського району традиційно був одним з найкращих на ярмарку. У відкритті святкування Дня міста та урочистостях взяв участь голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик.