«Запитай про децентралізацію у бібліотекаря» на дні села в Терпінні

images14 жовтня 2017 р. біля будинку культури с. Терпіння на святкуванні дня села буде розташований вуличний консультаційний пункт «Запитай про децентралізацію у бібліотекаря». Усі бажаючі зможуть отримати наочні матеріали стосовно питань децентралізації, а саме структури та повноваження органів об’єднаної територіальної громади, хто є голова та староста, як будуть функціонувати в умовах об’єднання школа, лікарня, заклади культури та інші установи.

Захід проводиться в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів  IREX/Україна   за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

В Мелітопольському районі проект ПУЛЬС реалізується Мелітопольською центральною районною бібліотекою та громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються».

На початок підготовки до участі у цьому проекті в Мелітопольському районі не було створено жодної ОТГ, але ми вирішили долучитися до цього процесу, щоб допомогти пришвидшити процеси децентралізації в нашому районі саме за рахунок просвітницької роботи бібліотечних установ району. Саме Центральна районна бібліотека має для цього необхідний потенціал.

Чому саме наша команда – бо ми маємо попередній досвід успішної спільної роботи в проектах щодо розвитку бібліотек як культурно-освітніх центрів та популяризації цінності освіти дорослих (в т.ч. і з питань громадянської освіти) і маємо бажання продовжувати разом цю суспільно-корисну діяльність.

Контакти:

Бондаренко Анна (Мелітопольська центральна районна бібліотека) – 098-72-99-181

Іванова Наталія (Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються») – 067-292-54-25