Готуємось до 74-ої річниці визволення Мелітопольського району.

10 жовтня 2017 року відбулося  засідання  організаційного комітету, на якому було розглянуто питання підготовки та проведення урочистостей з нагоди 74-ої річниці визволення Мелітопольського району від фашистських загарбників.

На засіданні  детально розглянуті  заходи, які  будуть проводитись в Мелітопольському районі  з нагоди 74-ої річниці визволення Мелітопольського району від фашистських загарбників.  Було поінформовано про медичне забезпечення та соціальний захист ветеранів війни та учасників АТО.

В районі  впорядковуються  військові поховання, проводиться обстеження матеріальних та соціально-побутових умов проживання ветеранів, надається їм необхідна  допомога.

Виступаючи на засіданні оргкомітету , співголова оргкомітету, голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик підкреслив:» Спливають десятиріччя, але ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України гідно продовжують героїчні традиції наших фронтовиків, вони стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Подвиги ветеранів додають нам сил та наснаги у боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

Було прийнято рішення провести районний урочистий мітинг 23 жовтня 2017 року, на лінії оборони «Вотан» села Мордвинівка. В цей же день відбудеться перепоховання останків 30 воїнів,які загинули на лінії  оборони «Вотан».