Запитали про децентралізацію у бібліотекарів на святкуванні дня села у Терпінні

IMG_094114 жовтня на святкуванні дня села Терпіння працював консультаційний пункт «Запитай про децентралізацію у бібліотекаря», організований Мелітопольською центральною районною бібліотекою та громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються».

Люди активно цікавилися питаннями децентралізації та виявляли бажання поспілкуватися про важливі питання об’єднання територіальних громад, а серед наших відвідувачів були і зовсім юні учні шкіл та училищ, працівники закладів культури та освіти, сільради, директор місцевого Будинку культури Менсувутов Е.Е., колеги-бібліотекарі, активні пенсіонери, голова Терпіннівської сільської ради Овсяннікова Н.В. та навіть старійшина районного козацтва Хохлов Г.О.!!! Усі бажаючі одержали наочні матеріали стосовно структури та повноваження органів об’єднаної територіальної громади, в яких  змістовно розписані вимоги до голови ОТГ, депутатів від кожної громади, яка об’єдналася, старости, ради та її виконавчого комітету, відділів, служб та управління та практичні екосумки з лого «Моя громада – мій добробут».

Це був перший захід на Мелітопольщині в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів  IREX/Україна   за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

До речі, цей проект, працює ще у 24 областях України, за підтримки Офісів реформ в регіональних відділеннях АМУ, у складі чотирьох галузевих консультантів: з бюджетних питань, з юридичних питань, з питань комунікацій, з питань місцевого економічного розвитку.

Мета проекту – підвищити  рівень обізнаності жителів регіону щодо позитивних змін та результатів  реформи децентралізації, роз’яснити суть реформи та заохотити до об’єднання й співпраці усі зацікавлені сторони: місцеву владу, громадські організації, бізнес, медіа та активних громадян.

Хто ще не все знає про майбутнє своєї громади — завітайте до бібліотеки на наступні заходи:

27 жовтня«Запитай про децентралізацію у бібліотекаря» (вуличний консультаційний пункт, ринкова площа, смт. Мирне)

17 листопада – «Світ Громад»  (перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора., Мелітопольська центральна районна бібліотека, смт. Мирне)

8 грудня«Моя громада – мій добробут» (жива бібліотека, Мелітопольська центральна районна бібліотека, смт. Мирне).

Бондаренко Анна, Іванова Наталія