Дякуємо за подвиг!

denzah2Під таким девізом проходили урочистості до Дня Захисника України .

Захисників України, її славних воїнів, які присвятили частину свого життя відстоюванню інтересів та цілісності країни,  вітали та вшановували   у великій залі  районної ради. На свято були запрошені  ветерани Другої світової війни, і ветерани АТО, волонтери. Присутні їм дякували на мужність, відвагу і бажали перемоги та  миру.

 Свято Дня Захисника України відзначається в нашій країні вже четвертий рік поспіль. 14 жовтня для нашої країни – день особливий. Цього дня ми також  вітаємо козаків та згадуємо Пресвяту Богородицю, яка захищала їх та накривала своїм  покровом в часи походів та воєн.  День захисника України – це свято не тільки воїнів. Це також свято волонтерів, які взяли на себе забезпечення потреб армії, ставши ланкою між війною та миром, це свято дітей, які роблять обереги і передають в АТО — воїнам разом з віршами та малюнками .  Пам’ять трьох мешканців району , які загинули за Україну,в зоні АТО  ,вшанували хвилиною мовчання.

Виступаючи на урочистостях голова Мелітопольської ради Олександр Мордик підкреслив:» Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від сепаратистської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення — охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

  Шановні захисники Вітчизни! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!»

Захисникам України було вручено грамоти та подяки  від обласної та районної влади. Лунали на святі слова подяки  також і волонтерам, які продовжують свою непросту роботу, підтримуючи військових і на війні, і після демобілізації.

На святі  лунали українські пісні та слова безмежної вдячності на адресу усіх, хто стоїть на варті суверенітету країни. А ще — побажання миру, перемоги.