Запорізькі підприємства забезпечили до держбюджету 427 мільйонів гривень податку на прибуток

Підприємства Запорізького регіону з початку року поповнили держбюджет на 427 мільйонів гривень податку на прибуток (без показників великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Сплачена сума на 7 мільйонів більше від прогнозів, рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 88 мільйонів або на 26 відсотків.
Зростання рівня сплати податку пов’язане, насамперед, зі збільшенням виробництва на промпідприємствах та енергетики, зокрема, виготовлення коксу та продукції нафтопереробки, машинобудування, а також хімічних речовин, текстильної, мінеральної продукції, готових металевих виробів тощо.
Дві третини від загальної суми надійшло від підприємств м. Запоріжжя – 283 мільйони, що на 60,5 мільйона більше, ніж за 9 місяців 2016 року. Платники Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції направили понад 50 мільйонів, Бердянської ОДПІ – 29 мільйонів, Пологівської – 18 мільйонів, Вільнянської – 8,4 мільйона, Токмацької – майже 8 мільйонів та Енергодарської ОДПІ – 3,4 мільйона.
Нагадаємо, платники податку на прибуток, які при визначенні податкового зобов’язання застосовують податкові різниці, повинні подати декларацію разом із фінансовою звітністю до 9 листопада 2017 року.