З початку року платниками Мелітопольщини сплачено майже 404 мільйони гривень

Протягом січня-жовтня 2017 року платники податків м. Мелітополя та Мелітопольського району спрямували до соціальних фондів 403 мільйони 804 тисячі гривень єдиного соціального внеску. Про це повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський.
Він зазначив, що за 10 місяців цього року фактичні відрахування ЄСВ на 137 мільйонів 845 тисяч гривень перевищили минулорічні надходження та на 176 мільйонів 824 тисячі гривень  очікувані показники поточного року.
Зокрема, у жовтні 2017 року надійшло 43 мільйони 216 тисяч гривень ЄСВ, що на 9 мільйонів гривень перевищує відповідний показник жовтня минулого року.
Валерій Літинський нагадав, що єдиний соціальний внесок розподіляється Державною казначейською службою України на рахунки фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. Ці  надходження являються ресурсами для соціальних виплат населенню
— Основними платниками єдиного внеску являються роботодавці, тому їм необхідно свідомо ставитись до підвищення соціальних стандартів, а це, насамперед, легалізація праці найманих працівників, збільшення рівня середньої заробітної плати. Адже запобігання «тіньовій» зайнятості і ухиленню від оподаткування дозволяє залучати надходження та гарантувати працівникам право на соціальний захист, — підкреслив Валерій Літинський.