УВАГА! МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ОДПІ ГУ ДФС У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО АКТИВІЗАЦІЮ ТЕЛЕФОННИХ ШАХРАЇВ!

Мелітопольські підприємці вже вкотре потрапляють під приціл невідомих осіб — шахраїв, які, представляючись співробітниками податкової, пропонують перерахувати кошти.
         Так, було зафіксовано дзвінок з номеру телефону 0661985663 (номери змінюються)з проханням передзвонити на номер нібито начальника ОДПІ (цього разу було вказано номер телефону – 0957201864) з ціллю уточнення банківських реквізитів для переведення коштів.
         Мелітопольська ОДПІ акцентує увагу  платників на те, що інспекція веде діяльність виключно в межах правового поля та чинного законодавства України. Співробітники інспекції не здійснюють телефонні дзвінки та не розсилають SMS-повідомлення з сумнівними пропозиціями.
Керівництво Мелітопольської ОДПІ просить керівників підприємств та організацій всіх форм власності бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.
Якщо ви отримали подібний сумнівний дзвінок, просимо негайно повідомити правоохоронні органи або телефонувати до Антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном: 0 800 501 007, напрямок «4», а також до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області за номером телефону: (061) 213-54-83.