Районний захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі людей з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року. Cьогодні в Мелітопольському районі проживає 2353 людини з інвалідністю.

1 грудня 2017 року в Семенівському СБК пройшов районний захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Виступаючи під час заходу, голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик наголосив: «Люди з інвалідністю — це та верства населення, яка потребує від держави та суспільства найбільше не лише матеріальної допомоги, а й інших зусиль, зокрема людської уваги та турботи.

Захищаючи гідність людей з інвалідністю, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність — це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю  стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових людей.» Олександр Мордик вручив також грамоти та подяки Мелітопольської районної ради учасникам Спартакіади «Повір у себе», активістам районної організації людей з інвалідністю «Джерело», волонтерам.