Урочистості до Дня місцевого самоврядування

Щороку 7 грудня наша країна відзначає День місцевого самоврядування.

8 грудня 2017 року  відбулось районне свято «Творіть від серця добрі справи», головними учасниками якого стали представники органів місцевого самоврядування Мелітопольського району.

Виступаючи на урочистостях, голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик сказав: «Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання  громад.

Місцеве самоврядування — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах депутатів усіх рівнів.
Це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади. Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку територій наших громад».

Під час урочистостей були відзначені сільські ради, кращим представникам органів місцевого самоврядування вручено грамоти Запорізької обласної ради, грамоти та подяки Запорізької ОДА, Мелітопольської районної ради.