Засідання постійної комісії Мелітопольської районної ради

11 грудня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району

Були розглянуті наступні питання:

 1. Про звіт голови районної ради.

2. Про районну програму «Спеціалізований депутатський фонд» на 2018 рік.

 1. Про план роботи Мелітопольської районної ради на 2018 рік.
 2. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Мелітопольського району на 2018 рік.
 3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
 4. Про районний бюджет на 2018 рік.

7. Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Студія «Мелітопольський район» Мелітопольської районної ради на  2018-2020 роки.

 1. Про затвердження Статуту комунального закладу «Інклюзивно-ресурсного центру» Мелітопольської районної ради Запорізької області.
 2. Про затвердження  договорів оренди  майна.
 3. Про утримання будинків районної ради.
 4. Про внесення змін та доповнень до Програми  фінансування  заходів, необхідних  для  забезпечення  належного утримання  майна  спільної  власності територіальних  громад  району,  на  2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.06.2016 № 6, зі змінами та доповненнями.
 5. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Мелітопольського району Запорізької області до комунальної власності територіальної громади Мордвинівської сільської ради.
 6. Про надання згоди на виконання проектних робіт з реконструкції спортивного табору с. Тамбовка та будівництва футбольного поля на його території.
 7. Про затвердження Статуту КП «Райсількомунгосп» Мелітопольської районної ради Запорізької області.
 8. Про внесення змін та доповнень до порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням районної ради від 14.05.2015 № 15.

Прийнято рішення винести питання,які розглядались на засіданні постійної комісії, на розгляд сесії районної ради.