Привітали працівників суду

Щороку в нашій державі відзначається професійне свято — День працівників суду, встановлений Указом Президента України від 8.12.2000 р. з урахуванням ролі судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави.

15 грудня 2017 року, у великій залі Мелітопольської районної ради, відбувся урочистий захід на честь Дня працівників суду.

Із професійним святом працівників суду привітав голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик.

Олександр Мордик побажав працівникам Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області здоров’я, щастя, добробуту, невичерпної енергії, професійних успіхів на благо розбудови правової держави. Також він виконав почесну місію нагородження.

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у зміцнення стану організаційного забезпечення діяльності судів та з нагоди Дня працівників суду грамотою Мелітопольської районної ради нагороджено помічника судді Мелітопольського міськрайонного суду АНДРЄЄВА Дмитра Вікторовича, головного спеціаліста ДІТЬКОВСЬКУ Олену Володимирівну, секретаря судового засідання   ЧУДАКОВУ Анжелу Юріївну.

Оголошено Подяку голови Мелітопольської районної ради головному спеціалісту Мелітопольського міськрайонного суду ДУКІ Вадиму Петровичу, спеціалісту Мелітопольського міськрайонного суду ХИМЧЕНКО Анжелі Михайлівні, судовому розпоряднику – ЛЮБЕЗНОМУ Олексію Володимировичу.