Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Шановні земляки !

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2018-им роком та Різдвом Христовим!

Завершується ще один непростий для нашої Мелітопольщини та всієї України рік. Рік, який увійде в історію, як період змін, пошуку компромісів та реформ, зокрема й у сфері місцевого самоврядування. Разом з тим, це був і рік невиправданих сподівань, нездійснених мрій.Тому дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає.

А у році прийдешньому аби здійснилося найзаповітніше – повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода. Окрім того, необхідно й далі ще ефективніше рухатися шляхом реформ основних сфер життєдіяльності суспільства. Це головна запорука наших теперішніх та подальших успіхів та перемог.

У ці передноворічні дні бажаю вам миру, оптимізму та віри в свої сили задля щастя своєї родини та процвітання нашої країни. Подаруйте своїм близьким найдорожче та найцінніше – любов, турботу та увагу.

Нехай Різдвяні свята принесуть вашим родинам Господнє благословення, а спілкування з рідними та друзями зігріє ваші стомлені від неспокою серця. Нехай у ваших оселях назавжди запанують достаток, взаємна повага та злагода!

 

З повагою, голова Мелітопольської районної ради             О.М. Мордик