Припинено незаконну інтернет — торгівлю алкогольними напоями

Cпівробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Запорізькій спільно зі співробітниками оперативного управління Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області в рамках проведення операцій «Акциз-2018» та «Рубіж – 2017» та в рамках виконання завдань ДФС України щодо припинення інтернет-торгівлі підакцизними товарами встановлено факт реалізації алкогольних напоїв, які надійшли на територію України поза митним контролем, без марок акцизного податку України встановленого зразка.
В ході відпрацювання оголошень, викладених на інтернет-ресурсах, було отримано інформацію щодо реалізації алкогольних напоїв імпортного виробництва через мережу Інтернет в Запорізькій області.
За результатами проведених заходів виявлено та вилучено алкогольних напоїв імпортного виробництва в асортименті («СhivasRegal», «Courvoisiеr», «JackDaniels», «Jimbeam», «Finlandia», «Absolut», «CaptainMorgan», «Bacardi», «Jameson» та інші) без марок акцизного податку України встановленого зразка на загальну суму 1 млн. 120 тис. гривень.