За 12 місяців минулого року оперативниками Мелітопольської ОДПІ з підприємств реального сектору економіки, які користувались послугами «конвертаційних центрів» стягнуто 8 млн. 588 тис. гривень

  Підсумовуючи роботу оперативного управління та слідчого відділу фінансових розслідувань Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області за 2017 рік перший заступник начальника Мелітопольської ОДПІ майор податкової міліції Артем Кавун повідомив, що протягом січня — грудня 2017 року Мелітопольською місцевою прокуратурою за матеріалами оперативних співробітників Мелітопольської ОДПІ до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 відомостей по виявлених кримінальних правопорушеннях, сума відшкодованих збитків по кримінальним провадженням становить 2 млн. 084 тис. гривень.
Впродовж 2017 року працівниками слідчого відділу фінансових розслідувань Мелітопольської ОДПІ направлено до суду з обвинувальним актом 5 кримінальних проваджень, накладено арешт на майно на суму 500 тис. гривень. 
За результатами проведеної роботи в минулому році викрито «конвертаційний центр». Загальна сума проконвертованих грошових коштів у період з 2016 по 2017 роки склала близько 430 млн. грн., збитки державним інтересам становлять близько 72 млн. гривень.
         За 12 місяців минулого року з підприємств реального сектору економіки — користувачів послуг «конвертаційних центрів» стягнуто коштів у сумі 8 млн. 588 тис. гривень.
         Оперативниками розпочато 3 кримінальних провадження за виявленими фактами ухилення від сплати податку на додану вартість, по яких відшкодовано збитків понад 2 млн. 084 тис. гривень.
Протягом 2017 року в результаті посилення роботи щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 3 відомості про скоєння кримінального правопорушення за ч.3 ст.204 КК України, припинена незаконна діяльність 3 «підпільних» цехів по виробництву лікеро-горілчаних виробів.
В рамках проведення операції «Акциз 2017» з незаконного обігу вилучено товарно – матеріальних цінностей на загальну суму 3 млн. 369 тис. гривень, вилучено марок акцизного податку України з ознаками підробки у кількості 773 одиниці. За рішенням суду конфісковано товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на загальну суму 546 тис. гривень.