У громадян є можливість задекларувати отримані у 2017 році доходи он-лайн

Подальше удосконалення електронних сервісів фіскальної служби розширює їх можливості. Відтепер задекларувати свої доходи можна не виходячи з дому.
Громадяни можуть подати декларацію, як традиційно – у Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації або надіславши поштою, так і он-лайн. Адже, починаючи з 2018 року, для зручності декларантів фіскальна служба передбачила можливість подання звіту в «Електронному кабінеті платника податків».
Вхід до оновленого сервісу здійснюється на офіційному веб-порталі ДФС за вкладкою «Електронний кабінет» або за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua.
Докладну інформацію про користування «Електронним кабінетом» можна переглянути у розділі «Допомога» (https://cabinet.sfs.gov.ua/help/). Також на сайті ДФС є приклади заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, які розміщені за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan/poryadok-deklaruvannya-dohodiv-gromadya/prikladi-zapovnennya-/(Головна>ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН>Порядок декларування доходів громадян>Приклади)
Для подання звіту он-лайн необхідно мати ключ електронного цифрового підпису далі – ЕЦП). Процедура його отримання максимально проста та швидка. Наприклад, середній час оформлення ЕЦП займає не більше 10-15 хвилин.
Платники Запорізької області можуть скористатися послугами з видачі електронних ключів у пунктах реєстрації користувачів за адресами:
— м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й пов., тел.: (061) 219-06-27;
— м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, тел.: (06153) 38663;
— м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103, тел.: (0619) 422920.
Докладна інформація про механізм видачі посилених сертифікатів розміщена на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС України: http://acskidd.gov.ua/. На цьому ресурсі також містяться дані про програмне забезпечення для звітності та інша корисна інформація.