Впродовж 2017 року в Центрі обслуговування платників Мелітопольської ОДПІ надано 19 тисяч адміністративних послуг

Як повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський, платникам та громадянам, які у 2017 році звертались до Центру обслуговування платників Мелітопольської ОДПІ, надано майже 19 тисяч адміністративних послуг.
З початку року понад 46 відсотків наданих адмінпослуг становить видача карток платника податків і внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – 8,8 тисяч послуг. Крім цього, працівниками Центру було надано понад 2 тисяч витягів з реєстру платників єдиного податку, також зареєстровано 1,6 тисяч платників єдиного податку, майже 2 тисячі книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та 1,4 тисячі книг обліку розрахункових операцій. Протягом минулого року в Центрі надано майже 1,5 тисячі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела виплачених доходів та утриманих податків, перереєстровано 208 неприбуткових підприємств у Реєстрі неприбуткових установ та організацій, видано 362 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, тощо.
Начальник Мелітопольської ОДПІ зазначив, що з метою підвищення рівня ефективності та якості надання послуг в Центрі обслуговування платників Мелітопольської ОДПІ, відвідувачі можуть надавати свої пропозиції та зауваження через розташовану в ЦОП скриньку для зауважень, пропозицій та анкет.