Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс для комфорту платників податків та громадян

Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський нагадав, що платники податків та громадяни мають можливість самостійно  у зручний для них час отримати достовірну і повну довідкову інформацію з питань щодо оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС. Для цього на офіційному веб-порталі ДФС функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР).
 Начальник Мелітопольської ОДПІ звернув увагу, що функціонал ресурсу забезпечує можливість пошуку інформації по певному податку, напрямку діяльності, в т.ч. з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, розміщених в Базі знань, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використання Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів.
Скористатись ЗІР можна через офіційний веб-портал ДФС http://sfs.gov.ua (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або  безпосередньо в Інтернет мережі, зазначивши назву ресурсу, чи за електронною адресоюhttp://zir.sfs.gov.ua.
Детальну інформацію про функціонування ЗІР користувачі ресурсу можуть отримати у розділі «Про ресурс» (http://zir.sfs.gov.ua/main/index/about).