Звернення Товариства Червоного Хреста

18 квітня виповнюється 100 років від заснування Товариства Червоного Хреста України, а 8 травня — 155 років Міжнародному червонохресному руху.

За роки існування Товариство неодноразово приходило на допомогу державі в скрутних ситуаціях: і в роки громадянської війни, і в роки Другої світової війни саме сестрички Червоного Хреста рятували життя солдатам на полях боїв. Саме активісти Товариства рятували мирне населення від епідемій голоду, тифу, туберкульозу, на свої кошти будуючи санітарні літаки, аптеки, лазні. І сьогодні наші співробітники та волонтери пліч-о-пліч із працівниками охорони здоров’я та соціальної сфери допомагають самим незахищеним категоріям населення виживати в скрутних умовах економічної кризи. Сьогодні в області реалізується низка програм за участю Товариства, спрямована подолання епідемій туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, формування засад здорового способу життя молоді, надання гуманітарної та психо-соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, гуманітарна підтримка місцевого населення: це і продуктові та санітарно-гігієнічні набори хворим та туберкульоз та малозабезпеченим громадянам, і грошова допомога тим, хто опинився в кризових ситуаціях, і гаряче харчування для бездомних, і гуманітарна допомога лікувальним та соціальним закладам. Тільки за 2017 рік від закордонних донорів на підтримку самих незахищених наших земляків було залучено 5,5 млн.грн.

З нагоди ювілейних дат в історії Товариства запланована низка інформаційно-просвітницьких та благодійних акцій. Просимо сприяти районним осередкам Товариства   у їх благочинній діяльності, служінні ідеалам гуманізму і милосердя, у вирішенні наболілих питань зміцнення матеріальної бази Товариства.