Засідання постійних комісій Мелітопольської районної ради

13 лютого 2018 року відбулися засідання постійних комісій Мелітопольської районної ради з гуманітарних питань та соціальної політики і праці, охорони здоровя, материнства та дитинства; з питань бюджету та соціально–економічного розвитку району; з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та етики. Було розглянуто наступні питання:

  1. «Про програму забезпечення виконання Мелітопольською районною державною адміністрацією Запорізької області делегованих повноважень Мелітопольською районною радою на 2018 рік»;
  2. «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 14.12.2017 № 29 «Про районний бюджет на 2018 рік»;
  3. «Про припинення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області»;
  4. «Про звернення Мелітопольської районної ради до Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради щодо повернення обсягу дотації з місцевого бюджету на здійснення наданих з державного бюджету видатків для утримання закладів освіти та охорони здоров’я».

Постійні комісії Мелітопольської районної ради з гуманітарних питань та соціальної політики і праці, охорони здоров’я, материнства та дитинства; з питань бюджету та соціально–економічного розвитку району; з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та етики підтримали проекти рішень з вищеназваних питань та прийняли рішення винести їх на розгляд двадцятої (позачергової) сесії Мелітопольської районної ради сьомого скликання.