Засідання президії Мелітопольської районної ради

15 лютого 2018 року під головуванням голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика відбулось засідання президії Мелітопольської районної ради. На засіданні були розглянуті наступні питання:

  1. Про звернення Мелітопольської районної ради до Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради щодо повернення обсягу дотації з місцевого бюджету на здійснення наданих з державного бюджету видатків для утримання закладів освіти та охорони здоров’я.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 03.12.2015 №6 «Про утворення президії Мелітопольської районної ради» зі змінами.
  3. Про визначення постійної комісії районної ради для здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
  4. Про внесення змін до уточненого реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад Мелітопольського району, затвердженого рішенням районної ради від 25.06.2015 № 10.
  5. Про затвердження переліку майна, що підлягає прискореному продажу.
  6. Про затвердження договорів оренди майна, договору управління майном, акту приймання-передачі майна, звільнення КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» МРР ЗО та громадських організацій від сплати за комунальні послуги.
  7. Про включення майна до переліку, що може передаватися у спільну діяльність та укладання договорів про спільну діяльність.
  8. Про припинення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області».

Було прийнято рішення винести ці питання на розгляд двадцятої (позачергової) сесії Мелітопольської районної ради сьомого скликання.