Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2018 року воїни-інтернаціоналісти відзначають 29-ту річницю виводу військ із  республіки Афганістан. З нагоди вшанування цієї дати у Мелітополі відбувся мітінг-реквієм. Від імені районної влади на мітингу-реквіємі був присутній голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик. Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

В цей же день в Семенівському Будинку культури відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та 30-ї річниці заснування Мелітопольської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Зі сцени Семенівського Будинку культури присутніх вітали керівники районної влади, районної ветеранської організації, Семенівської сільської ради. Вітаючи учасників урочистостей, голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик зокрема сказав: «Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, члени сімей загиблих, ветерани війни! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан, та 30-ої річниці заснування Мелітопольської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів- інтернаціоналістів)! Час і досі не загоїв рани учасників тієї жорстокої війни, які живуть і працюють в Мелітопольському районі, ніколи не забуваючи про біль та загиблих на чужій землі друзів. Вічна пам’ять воїнам, які до кінця виконали свій військовий обов’язок!

Висловлюю подяку воїнам, які займають активну громадянську позицію, щиро бажаю Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!»

Олександр Мордик вручив голові  Мелітопольської районної організації ветеранів Афганістану Олександру Матюшку пам’ятний знак з нагоди 30-річчя районної організації воїнів-інтернаціоналістів та фінансову допомогу від депутатської групи Мелітопольської районної ради «Аграрії Мелітопольщини».  Найактивнішим учасникам  локальних війн, мешканцям Мелітопольського району були вручені районні та обласні грамоти. Також цього дня учасники бойових дій на території інших держав поклали квіти до меморіальної дошки загиблим в Афганістані, яка встановлена на будівлі Семенівської ЗШ І–ІІІ ст., відвідали матір загиблого воїна-інтернаціоналіста Світлану Шевчук, вручили їй квіти та продуктовий набір, вшанували пам’ять воїнів-афганців Михайла Криворотька та Олександра Шевчука на їх могилах.