В Семенівці урочисто відкрито агентський пункт Пенсійного фонду

Семенiвка_пенсiя_120.03.2018 голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик взяв участь в урочистому відкритті агентського пункту Пенсійного фонду в с. Семенівка. Появі такого закладу на території села активно сприяв Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко. Даний пункт буде працювати один раз на місяць, кожну другу п’ятницю. Головною метою створення такого відділення було наближення і доступність  послуг Пенсійного фонду для всіх громадян та організація їх ефективного обслуговування.

На відкритті Агентського пункту також були присутні Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, начальник Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлана Христова, Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко.

Голова Мелітопольської районної ради  Олександр Мордик високо оцінив роботу сільського голови і висловив сподівання, що подібні пункти також будуть відкриватись і активно  працювати і в інших сільських радах і населених пунктах району. Незабаром передбачається відкриття такого пункту в с. Обільне.