Фінал турніру з міні-футболу на Кубок голови Мелітопольської районної ради

30 березня 2018 року  відбувся турнір по міні-футболу на кубок голови Мелітопольської районної ради за сприяння голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика. У футбольних баталіях достойно змагались  вісім команд. Цей турнір відбувся на високому спортивному та організаційному рівні.

За  підсумками змагань кубок завоювала футбольна команда «Колос» із с. Новопилипівка, яка у фіналі виграла у команди «Грін Лайф» с. Костянтинівка. У боротьбі за ІІІ місце змагалися команди с.Новгородківка Мелітопольського району та с. Менчикури  Веселівського району. Головний час гри завершився в нічию. У серії післяматчевих пенальті перемогли футболісти із Веселівського району.

Призами були нагороджені кращі гравці: захисник, воротар, нападник. Призери були нагороджені грамотами та отримали матеріальну  допомогу. Команда-переможець була відзначена перехідним кубком голови Мелітопольської районної ради. Федерація футболу та команди щиро вдячні Олександру Мордику за допомогу в організації змагань та участі у церемонії  нагородження.