За 3 місяці цього року по закінченим кримінальним провадженням відшкодовано 887 тис. гривень

«Протягом січня — березня 2018 року співробітниками оперативного управління Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області було вжито ряд організаційних та практичних заходів, направлених на збільшення надходження коштів до бюджету з несплачених податків тіньового сектору економіки, здійснення оперативно – розшукової діяльності, в першу чергу за рахунок виконання основних пріоритетів в роботі», — зазначив перший заступник начальника Мелітопольської ОДПІ, майор податкової міліції Артем Кавун. 
Він повідомив, що протягом I кварталу 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань Мелітопольською місцевою прокуратурою за матеріалами оперативних співробітників Мелітопольської ОДПІ внесено 4 відомості по кримінальних правопорушеннях, з них: 1- за ч.3 ст.212 КК України, 1 – за ч.3 ст.204 КК України, 1 – за ч.1 ст.212-1 КК України та 1- за ч.3 ст.191 КК України.
За 3 місяці цього року по закінченим кримінальним провадженням, зареєстрованим за матеріалами оперативних працівників, державі відшкодовано збитків на суму 887 тис. гривень.
В рамках проведення операції «Рубіж-2018» до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1 кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. ст.191 КК України, за виявленим фактом незаконного відшкодування ПДВ на суму 220 тис. гривень.
До митних органів направлено 2 листи — орієнтування щодо можливих порушень митного законодавства під час проходження процедури розмитнення. Складено 1 протокол про порушення митних правил на суму 76 тис. гривень.
Також в результаті проведення операції «Рубіж — 2018» співробітниками оперативного управління вилучено алкогольних напоїв без марок акцизного податку України встановленого зразка, які надійшли на територію України поза митним контролем, на суму 620 тис. гривень.
Протягом 2018 року в результаті посилення роботи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1 відомість про скоєння кримінального правопорушення за ч.3 ст.204 КК України.
В рамках проведення операції «Акциз 2018» з незаконного обігу вилучено товарно — матеріальних цінностей  на загальну суму 2 млн. 323 тис. гривень.