НАВЧАННЯ працівників апарату районної ради, селищного та сільських голів, їх заступників, секретарів селищної та сільських рад

16 травня 2018року відбулося Н А В Ч А Н Н Я працівників апарату районної ради, селищного та сільських голів, їх заступників, секретарів селищної та сільських рад.

Відкрив навчання голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик. Були розглянуті та обговорені наступні питання:

про стан виконання бюджетів Мелітопольського району за 4 місяця 2018 року; про нарахування та сплату втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Сплата  втрат за земельні ділянки для розміщення артезіанських свердловин при зміні цільового призначення з категорії земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення; роль органів місцевого самоврядування при встановленні статусу самотньої матері та при призначенні їм виплат. Нове в законодавстві щодо призначення субсидій; про деякі питання документування управлінської діяльності; про грантові пропозиції, які діють на сьогоднішній день; про харчування дітей Мелітопольського району.

У заході взяв участь і виступив голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич.