Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика із 95-річчям від утворення Мелітопольської міськрайонної газети «Новий день»

Шановний колектив Мелітопольської міськрайонної газети «Новий день»!

Прийміть щирі вітання з нагоди 95-річчя міськрайонної газети «Новий день»!

95 років для історії – значний термін, який можна назвати цілою епохою! Газета «Новий день» — це щось більше, ніж звичайний друкований засіб масової інформації, це літопис Мелітопольщини. Це — частина історії регіону, невід’ємна частина міста Мелітополя і Мелітопольського району.

Уже 95 років ви оперативно та об’єктивно висвітлюєте головні новини та події Мелітопольського району. Оновлюючись та використовуючи нові технології, газета рік  у рік лишається незмінною у головному – несе тепло, світло і любов до читача. За цей період газета здобула визнання та прихильність читачів, беззаперечний авторитет у колег. Завдяки професіоналізму колективу, відповідальності та відданості обраній справі, ваше видання є змістовним та цікавим для читацької аудиторії. Весь цей час газета була й залишається добрим і чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її яскраве публіцистичне слово завжди спонукало до роздумів, формувало громадську думку.

Газетні підшивки минулих десятиліть зберігають пам’ять про знаменні дати в історії рідного краю, про яскраві події Мелітопольщини. Професіоналізм редакції й прагнення розвиватися дозволяє тримати високу планку й залучати нову читацьку аудиторію. Ваші читачі люблять свою газету за інформаційну наповненість і особливий стиль спілкування, за щире прагнення сприяти вирішенню нагальних проблем. Високо цінуємо професіоналізм, активну державницьку позицію та вагомий внесок вашого колективу у розвиток Мелітопольщини.

І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі задачі – доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління мешканців міста та району.

Бажаю колективу газети творчого натхнення, нових професійних здобутків та актуальних тем на сторінках газети, подальшого зростання читацької аудиторії,  благополуччя й здійснення всіх мрій! Нехай «Новий день» завжди залишається улюбленою газетою, яка тримає руку на пульсі життя!

Добра й здоров’я, визнання й вдячності широкої аудиторії шанувальників вашої творчості, яскравих знахідок на журналістських стежках та удач!

Зі святом!

 

 

З повагою

Голова Мелітопольської районної ради                                                               О.М. Мордик