І ЗНОВ «ПОДАТКОВІ» ШАХРАЇ!

  Мелітопольська ОДПІ звертає увагу представників бізнесу на активізацію «податкових» шахраїв, які нібито від імені керівництва податкової пропонують перерахувати кошти за «улагодження деяких питань» при проведенні перевірки.
  Так, було зафіксовано дзвінок з номеру телефону 0508305265 з пропозицією перерахувати кошти на номер телефону 0662608702 (всі номери змінюються).
 Мелітопольська ОДПІ акцентує увагу  платників на те, що інспекція веде діяльність виключно в межах правового поля та чинного законодавства України. Співробітники інспекції не здійснюють телефонні дзвінки та не розсилають SMS-повідомлення з сумнівними пропозиціями.
 Керівництво Мелітопольської ОДПІ просить керівників підприємств та організацій всіх форм власності бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.
Якщо ви отримали подібний сумнівний дзвінок, просимо негайно повідомити правоохоронні органи або телефонувати до Антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном: 0 800 501 007, напрямок «4», а також до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області за номером телефону: (061) 213-54-83.