Виїзні зустрічі з активами сільських рад

В районі триває роз’яснювальна робота щодо впровадження медичної реформи. Активам сільських рад, місцевим депутатам, сільським головам та працівникам медичних закладів надаються роз’яснення з питань реалізації медичної реформи в Україні.

30 травня 2018 року заступник голови районної ради Людмила Шляхтіна разом із головою постійної комісії районної ради з гуманітарних питань та соціальної політики і праці, охорони здоров’я, захисту материнства та дитинства Олександром Башою та головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Оленою Твердою зустрілись з активами Семенівської, Терпіннівської, Світлодолинської сільських рад.

Під час зустрічей присутні мали змогу ознайомитися із механізмом, етапами та особливостями медичної реформи, отримати відповіді на питання щодо подальшого функціонування медичних установ в умовах медреформи.

По завершенню обговорень керівникам медичних закладів зазначених сільських рад було доручено активізувати роботу серед населення стосовно укладання договорів із сімейними лікарями.