В Мелітопольському районі готові до збирання ранніх зернових культур в 2018 році

14 червня 2018 року пройшов районний семінар-нарада з питань готовності до збирання ранніх зернових культур в 2018 році.

В роботі семінару-наради взяли участь: голова Мелітопольської  районної ради Олександр Мордик, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Сергій Селевич, голова районного комітету профспілки працівників АПК Олександр Левадний, завідуючий відділом технологій Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції, кандидат сільськогосподарських наук Клавдія Кандаурова, селекціонер ТОВ «БОР», кандидат біологічних наук Петро Артюшенко, керівники та спеціалісти сільгосппідприємств, керівники фермерських господарств,  керівники та спеціалісти районних організацій – управління агропромислового розвитку, міськрайонного управління ГУ ДСНД, фонду соціального страхування.

Учасники семінару-наради оглянули зернозбиральну та зерноочисну техніку, демонстраційні ділянки зернових культур ДП «ДГ «Відродження».

Також було здійснено обїзд полів ДП «ДГ «Відродження», огляд посівів зернових і зернобобових культур Одеської, Донецької та Харківської селекції.

Про готовність підприємств району до збирання ранніх зернових культур у 2018 році доповів начальник управління агропромислового розвитку Михайло Данченко. Також було розглянуто питання про умови змагання комбайнових екіпажів по п’ятиденках, організацію та контроль протипожежних заходів на збиранні врожаю, дотримання вимог охорони праці на підприємствах району при проведенні збиральних робіт.

Перед учасниками наради-семінару виступили голова районної державної адміністрації Сергій Селевич, голова районної ради Олександр Мордик.