Відзначено первинну профспілкову організацію Мелітопольської районної ради

Під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля 19 червня відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Та розпочався захід доброю традицією – відзначенням найкращих підприємств, які приділяють належну увагу укладанню колективних договорів з працівниками.

— Цей конкурс у нашому регіоні проводиться щорічно. І нагородження найкращих для нас уже стало доброю традицією. Адже в рамках конкурсу ми не тільки вручаємо відзнаки, а й підбиваємо певні підсумки діяльності роботодавців у співпраці зі своїмик олективами, — зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як повідомив голова Запорізькоїобласної ради профспілок Віктор Сластьон, в області щорічно проводиться обласний конкурс на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій з метою підвищення ефективності колективно-договірноїроботи, посилення конструктивної взаємодії профспілкових організацій і роботодавців щодо забезпечення на локальному рівні трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників. Передусім, це стосуєтьсяпитаньзабезпеченняпродуктивноїзайнятості, зростаннярівнязаробітної плати, створеннябезпечних і здорових умов праці, а такожвиявлення та широкого розповсюдження передового досвіду та посиленняроліТериторіальної угоди міжЗапорізькоюобласною державною адміністрацією, Запорізькоюобласноюфедерацієюроботодавців та Запорізькоюобласною радою профспілок на 2017-2020 роки.

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль вручив Диплом, кубок, грошову винагороду голові Мелітопольської районної ради Олександру Мордику, голові профспілковогокомітетурайонної ради ОлександруБаші за перемогу первинноїпрофспілковоїорганізаціїМелітопольськоїрайонної ради  в обласномуконкурсі на кращийколективнийдоговірсередпідприємств з обліковоючисельністюпрацівників до 50 осіб.Заефективнуколективно-договірнуроботу,конструктивнувзаємодію по забезпеченню продуктивної зайнятості, створеннябезпечних умов праці та 1 місце в обласномуконкурсі «Колективнийдоговір-надійнийзахисттрудових прав і соціально-економічнихінтересівпрацівників» у 2017 роціПочесною грамотою Запорізькоїобласної Ради професійнихспілокбуловідзначено голову Мелітопольськоїрайонної ради ОлександраМордика.