Засідання двадцять другої сесії Мелітопольської районної ради сьомого скликання

21 червня 2018 року відбулося засідання двадцять другої сесії Мелітопольської районної ради. На початку засідання був представлений новий депутат Мелітопольської районної ради Олексій Гречаний. Посвідчення йому вручив голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик. На сесії було розглянуто 28 питань :

 1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Мелітопольського району» Принусу Г.О.
 2. Про внесення змін до районної програми «Спеціалізований депутатський фонд на 2018 рік», затвердженої рішенням районної ради від 14.12.2017 року № 21.
 3. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 08.12.2017 №28-к «Про присвоєння чергового рангу посадовій особі місцевого самоврядування» та встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради
 4. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Мелітопольською районною державною адміністрацією Запорізької області делегованих повноважень Мелітопольською районною радою на 2018 рік, затвердженої рішенням Мелітопольської районної ради від 23.03.2018 №2.
 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I квартал 2018 року.
 2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 14.12.2017 №29 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 1. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Мелітопольського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14.12.2017 № 3.
 2. Про внесення доповнень до Програми фінансового забезпечення звання «Почесний громадянин Мелітопольського району» на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14.12.2017 №7.
 1. Про хід виконання районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05.03.2015 № 10.
 1. Про Програму зайнятості населення Мелітопольського району на 2018-2020 роки.
 1. Про стан організації харчування дітей в закладах освіти Мелітопольського району.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Мелітопольського району на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.03.2018 № 10.
 1. Про затвердження статутів Астраханської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області та Промінівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області.
 1. Про хід виконання Програми підтримки молоді та сім’ї Мелітопольського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15.12.2016 № 8.
 2. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 24.04.2018 р. № 33-р «Про звільнення головного лікаря Мелітопольської центральної районної лікарні».
 1. Про надання згоди на встановлення надбавки та виплати допомоги на оздоровлення т.в.о. головного лікаря Мелітопольської центральної районної лікарні Ткаченку Г.Д.
 2. Про внесення змін до структури та штатних одиниць комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області», затверджених рішенням районної ради від 06.06.2013 № 9, зі змінами».
 3. Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області».
 4. Про затвердження передавального акту комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області».
 5. Про порядок безоплатної передачі майна зі спільної власності територіальних громад Мелітопольського району у власність новостворених сільських та селищних об’єднаних територіальних громад.
 1. Про передачу  закладів  освіти  із  спільної  власності  територіальних  громад  Мелітопольського  району  до  Новобогданівської  сільської  об’єднаної  територіальної  громади  Запорізької  області.
 2. Про надання згоди  на  передачу  індивідуально  визначеного  майна  з  балансу  відділу  освіти  Мелітопольської  районної  державної  адміністрації  Запорізької  області  на  баланс  комунального  закладу  «Інклюзивно-ресурсний  центр»  Мелітопольської  районної  ради  Запорізької  області.
 3. Про затвердження Положення про сплату частини прибутку (доходу) до загального фонду місцевого бюджету підприємствами комунальної форми власності.
 4. Про уточнений реєстр  об’єктів спільної  власності  територіальних громад  Мелітопольського  району.
 5. Про затвердження договорів  оренди майна,  безоплатного  користування майном,  врегулювання  питань  нарахування  індексу  інфляції  на  орендну  плату.
 6. Про закріплення майна  спільної власності  територіальних  громад  Мелітопольського  району.
 7. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 14.12.2017 № 35 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».
 8. Про надання згоди  на  продовження дії  договору  оренди майна.
 9. Різне.

Після прийняття  рішення  про присвоєння звання «Почесний громадянин Мелітопольського району» Принусу Г.О. голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик, під оплески присутніх, вручив Принусу Г.О. квіти та посвідчення Почесного  громадянина Мелітопольського району. Депутатами Мелітопольської районної ради також було прийнято зверненнядо Кабінету Міністрів України,Запорізької ОДА,Запорізької обласної ради   щодо  повернення дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету  видатків  для  утримання  закладів  освіти та  охорони здоров’я. З усіх питань ,які розглядались на сесії районної ради, прийнято рішення.