Нарада з питань будівництва закладів охорони здоров’я на територіях Новомиколаївської, Семенівської та Терпіннівської сільських рад

З 1 січня 2018 року в Україні вступила в дію медична реформа, одним із першочергових кроків якої є розбудова медицини в сільській місцевості шляхом будівництва нових закладів охорони здоров’я.
З метою забезпечення належної якості медичного обслуговування, своєчасності, доступності для громадян, а також виконання поставлених завдань щодо будівництва закладів охорони здоров’я було прийняте рішення щодо будівництва нових медичних закладів на території Новомиколаївської, Семенівської та Терпіннівської сільських рад Мелітопольського району.
Головою райдержадміністрації Сергієм Селевичем було прийняте розпорядження, яким створено робочу групу з питань будівництва закладів охорони здоров’я на території району. 4 липня 2018 року відбулося перше засідання зазначеної групи. У засіданні взяв участь і виступив голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик.
В ході засідання Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов, Терпіннівський сільський голова Наталія Овсяннікова та представники Семенівської сільської ради інформували щодо стану проведеної роботи стосовно підготовки до будівництва закладів охорони здоров’я на територіях рад.
Детально були обговоренні питання основних етапів підготовки та будівництва закладів охорони здоров’я на території району, фінансування та можливостей підключення закладів до електромережі, водопостачання тощо.