Протягом січня – червня цього року користувачі послуг «конвертаційних центрів» сплатили до бюджету більше 3 мільйонів

Протягом січня — червня 2018 року, з метою виконання доручень керівництва Держави та Державної фіскальної служби України, оперативним управлінням Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області вжито ряд організаційних та практичних заходів, направлених на збільшення надходження коштів до бюджету з несплачених податків тіньового сектору економіки, здійснення оперативно – розшукової діяльності, в першу чергу за рахунок виконання основних пріоритетів в роботі.
  Підбиваючи підсумки роботи очолюваного підрозділу начальник оперативного управління Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області підполковник податкової міліції Сергій Кобиляцький повідомив,  що в січні — червні 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань Мелітопольською місцевою прокуратурою за матеріалами оперативних співробітників Мелітопольської ОДПІ внесено 5 відомостей по  кримінальних правопорушеннях, з яких: 1- за ч.3 ст.212 КК України, 1 – за ч.3 ст.204 КК України, 1 – за ч.1 ст.212-1 КК України, 1- за ч.3 ст.191 КК України та 1 — за ч.1 ст.199 КК України.
    Сума відшкодованих державі збитків по закінчених кримінальних провадженнях, зареєстрованих за матеріалами оперативних працівників, за 6 місяців цього року склала 887,0 тис. гривень.
  У січні-червні цього року з підприємств реального сектору економіки — користувачів послуг «конвертаційних центрів» стягнуто коштів у сумі 3 млн. 260 тис. гривень.
    В рамках проведення операції «Рубіж-2018» до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1 кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. ст.191 КК України, за виявленим фактом незаконного відшкодування ПДВ на суму 220,0 тис. гривень.
Також в результаті проведення операції «Рубіж 2018» встановлено факт реалізації алкогольних напоїв, які надійшли на територію України поза митним контролем, без марок акцизного податку України встановленого зразка на суму 620,0 тис. грн., які були вилучені співробітниками оперативного управління.
Протягом першого півріччя 2018 року оперативними співробітниками до митних органів направлено 2 листи — орієнтування щодо можливих порушень митного законодавства під час проходження процедури розмитнення. Складено 1 протокол про порушення митних правил на суму 76,0 тис. гривень.
  За шість місяців поточного року в результаті посилення роботи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2 відомості про скоєння кримінальних правопорушень, з яких:1 — за ч.3 ст.204 КК України та 1 — за ч.1 ст.199 КК України.
В рамках проведення операції «Акциз 2018» з незаконного обігу вилучено товарно – матеріальних цінностей на загальну суму 3 млн. 253 тис. грн. , з них: лікеро-горілчаних виробів — на 1млн. 130 тис. грн., тютюнових виробів – на 430,0 тис. грн., паливно – мастильних матеріалів — на загальну суму 1 млн. 703 тис. гривень.