Підведені пісумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» МРР ЗО

07 серпня 2018 року у кабінеті заступника голови Мелітопольської районної ради відбулось засідання конкурсної комісії Мелітопольської районної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Мелітопольської районної ради Запорізької області.

На розгляд конкурсної комісії надійшла лише одна заява від однієї особи-претендента, яка виявила бажання взяти участь у Конкурсі — Наталі Куцевалової, яка на сьогоднішній день тимчасово виконує обов’язки директора Центру.

Конкурс було проведено у декілька етапів: розгляд комісією заяви, складання іспиту  і співбесіда з претендентом.  За підсумками іспиту та співбесіди Наталя Куцевалова показала себе компетентною та обізнаною на законодавчому рівні за напрямками освіти, тому за результатами конкурсу комісія рекомендує голові районної ради Олександру Мордику винести на чергову сесію районної ради проект рішення про призначення директором КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» МРР ЗО — Куцевалову Наталю  Василівну.