Вітання голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика з початком нового навчального року, Днем знань!

Дорогі школярі, вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас з прекрасним та хвилюючим святом — Днем знань та початком навчального року.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, але нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником. Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоцінену роботу розуму й серця. Для студентів також починається новий навчальний рік. Від їх небайдужої життєвої позиції великою мірою залежить майбутнє нашої країни.

Тож, прийміть найщиріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупиться праця вчителів, хай тільки радість приносять вдячні учні.

Бажаю усім  на цьому нелегкому  шляху навчання підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Здоров’я вам тепла й любові!

 

З повагою,     Голова Мелітопольської районної ради                              О.М. Мордик